Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Çeyizlik Pijama kalıpları

İç giyimdeki bu gelişmelere neden; vücuda sağladığı koruyuculuk, temizlik, rahatlık gibi sağlık kuralları yanında üretiminin bireysel isteklere ve kitle gereksinmesine cevap vermede bol kaynaklı olmasıdır. Günümüzde iç ve dış giyimlerin nitelikleri benzemekte ise de iç giyim hazırlamada bazı kurallara uymak gerekmektedir. Bu dersle bay ve bayan pijama kalıpları hazırlama konusunda gereken bilgileri edineceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

saliha özduygu kızım terzi olacak

merhaba ben 50 yaşndayım annem evde terzilik yapar eve katkıda bulunurdu. bende ondnöğrendim ama benkızıma öğretmek için zamanımız olmadı. onunda merakını farkettim. ona küçük birmakine aldım. evli kızımın 1 bebeği var. umutluyum. katkılrınız için şimdiden teşekkürler

25-11-2012 09:15

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler