Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Personel Alımında Dikkat Edilecek Hususlar

Okulunuzdan mezun olduktan sonra, mezun olduğunuz dalla ilgili bir sektörde işe gireceksiniz. İş başvurusu yaparken gerekli işlemleri en doğru şekilde yapmanız ve kendinizi çok iyi anlatmanız gerekecektir. Çünkü sizi işe alacak olan yöneticilerin sizinle ilgili ilk değerlendirmesi bu aşamada olacaktır. Bu nedenle de iş başvurunuzu en doğru şekilde yapmanız, işe alınmanızda en önemli etkenlerden biri olacaktır. İş hayatına başladıktan sonra başarı merdivenlerini birer birer çıkarak yöneticilik makamına yükselmeniz ve çalıştığınız bölüme personel almanız gerektiğinde bu işin hiç de kolay olmadığını anlayacaksınız. Hem işe en uygun personeli bulmak hem de kimseyi incitmeden bu işi yapmak zor bir süreçtir. Bunun için gerekli bilgilere sahip olmanız ve deneyim kazanmanız gerekecektir. Bu derste alanınızda iş başvurusu yapma, personel alma, işi tanımlama, ilgili yerlere başvurma işlemleri ile ilgili terimleri, tanımları, kısaltmaları, belgeleri ve formları bulacaksınız. Okul uygulamalarında, beceri eğitimlerinizde ve meslek hayatınızda ihtiyaç duyacağınız kavramları, belgeleri ve işlemleri tanıyacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler