Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Permanant ,defrize Kalıcı saç şekilendirme

İnsanoğlu içten gelen dürtüyle, biraz da beğenilme kaygısıyla saçında sürekli değişikliklerde bulunma gereğini hissetmiştir. Bu arzu ile kimisi düz olan saçını dalgalı hâle getirmek, kimisi de dalgalı olan saçını düz hâle getirmek isteğiyle çoğu zaman ehil olmayan kuaförlerin elinde saç sağlığında geriye dönüşü olmayan yıpranmalara da maruz kalmışlardır. Kalıcı dalga ve kalıcı düzlük işlemlerinde saç bağlarında önemli değişiklikler meydana getiren kimyasal ürünlerle çalışıldığından, bu ürünler uzman olmayan bilinçsiz kişilerin elinde yanlış uygulamalar sonunda saç sağlığında ciddi zararlar oluşturabilecek maddeler hâlini alabilir. Bu nedenle yaptığı işin öneminin bilincinde olacak nitelikli kişiler yetiştirmek amacıyla bu öğrenme materyalini sizlere hazırladık. Öğrenme faaliyetinin birinci kısmında kalıcı dalga uygulama yöntemini; ikinci kısmında kalıcı düzlük uygulama yöntemini ele aldık. Hazırlanan öğrenme faaliyetleri sonunda her türlü saçta kalıcı dalga ve kalıcı düzlük oluşturma uygulamalarını yöntemine uygun yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

nılufer güzellik ve saç bakım hizmetleri

slm çok acil güzellik ve saç bakım hizmetlerinin 2011 yıllık pilanının dökümü lazım yardımcı olursanız çok sevinirim tşk.

21-03-2011 19:59

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır