Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Otelde Tur operatörlüğü nasıl yapılır

Turizm sektöründeki gelişmeler son yıllarda karşımıza ‘’ Tur Operatörlüğü’’ kavramını çıkartmıştır. Turizm pazarında meydana gelen değişiklikler ve yenilikler, bizleri ,Tur operatörlüğü konusunda yeni bilgileri araştırmaya yöneltmiştir. Ülkemize gelen turist sayısı ile Tur Operatörleri artık birlikte anılmaktadır. Size sunulan bu mödül ile paket tur üretim aşamalarını, Tur operatörlüğünün ülke turizmi içerisindeki payını, tur operatörünün görevlerinin neler olduğu ile ilgili konularda bilgi edinebileceksiniz. Ders sonunda tur operatörlüğünün ürünü olan paket turu hazırlayabileceksiniz. Bu mödül ile edineceğiniz yeterlilik sayesinde alanınızla ilgili işlerde rahatlıkla çalışabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır