Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Otel rezervasyon işlemleri

Ön büroda rezervasyon dersinin ilk dersi olan Rezervasyon Alma dersi ile rezervasyon ofisi ve bu ofisteki donanımları tanıyarak bazı temel bilgi ve becerileri kazandınız. Şimdi bir adım daha ilerlemeye ne dersiniz? Bu dersin ikinci dersi olan rezervasyon Kayıt İşlemleri dersi ile rezervasyon kabul ve kayıt işlemleri, değişiklik ve iptalleri, bekleyen rezervasyonların kontrolü, garanti yöntemleri ve rezervasyon cetvellerini öğrenerek gerekli olan bilgi ve becerileri kazanacaksınız. Bu ders ile kazandığınız yeterlikler sizi iyi bir ön büro ve rezervasyon elemanı olma yolunda hedefinize bir adım daha yaklaştıracaktır. Artık çalışma hayatına hazır, öz güvenini kazanmış bireyler olarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu sizlerin başarılı, aranan ve mesleğinde yükselme şansınızın her zaman olduğu elemanlar olmanızı sağlayacaktır

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır