Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Otel Odası Dekorasyonu ve Tasarımı

Konaklama hizmetleri, konuğun mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmesinde önemli bir yer tutmaktadır. Güzel düzenlenmiş odada, rahat yatakta uyuyan konuklar, iyi dinlenmiş ve zinde olarak uyanırlar, güne mutlu başlarlar. Bu sektörün başarısında, kaliteli hizmeti veren kalifiye elemanın önemi çok büyüktür. Ülkemiz coğrafi konum olarak her türlü turizme uygun bölgededir. Çeşitli turistik ürünleri üreterek yılın her günü turizm faaliyeti yapılır. Değerli arkadaşım, bu mesleği seçerek hayatınızda isabetli bir kararı almış bulunuyorsunuz. Turizm sektöründe, her geçen gün kalifiye eleman ihtiyacı artmaktadır. Sektörde çalışan elemanların kariyerleri yükseldikçe, gelir düzeyi de bir o kadar artmaktadır. Bu sektörde, bilgi beceri düzeyi yüksek, nitelikli elemanların iş bulamaması söz konusu değildir.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

yüksel minyatür yapı

otellerin gezi alanları içerisine dünyadan yada türkiyeden yada fantastik minyatür yapıları istenilen ebatta yapabilirim ilgilenen arkadaşlarım için yuxel7@hotmail.adresinden iletişime geçebiliriz. Saygılarımla

21-10-2010 21:28

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır