Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Otel Dekorasyon Malzemeleri

Ulaşımın kolaylaştığı, mesafelerin kısaldığı dünyamızda insanlar çeşitli sebeplerle sürekli yer değiştirmektedirler. Turizm amaçlı hareketlerin artması turizm sektörünün hareketlenmesine, otellerin doluluk oranının artmasına hız vermiştir. Evlerinden uzaklara giden insanların barınma ihtiyacını karşılayan otellerin konaklama hizmetleri, gelen misafirlerin kaldıkları odalarda rahat etmeleri kaldıkları süre içinde sıkılmamaları için bu mekânların çok iyi dekore edilmesi gerekir. Otelin iç mekânlarında, dekorasyonu yapacak; hayal gücü zengin, renklerle dans eden, zevkli mekânlar düzenleyebilen, bu işte bilgi ve beceri kazanan kalifiye elemanlara ihtiyaç vardır. Değerli meslektaşım; turizm sektörünü seçerek çok renkli, zevkli ve hareketli bir mesleğe başlamış oluyorsunuz. Bu mesleği severek ve isteyerek yaparsanız; zamanla kariyeriniz yükselecek ve gelir düzeyiniz bir o kadar artacaktır. Bilgi ve beceri düzeyi yüksek, nitelikli elemanlar turizm sektöründe her zaman rahatlıkla iş bulabilirler. Bu mesleği seçtiğiniz için sizi kutluyor ve başarılar diliyorum.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır