Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Düz Örme etek dikimi

Hazır giyim sektörünün en önemli alanlarından birini de hiç kuşkusuz, düz örme giysi üretim alanı oluşturmaktadır. Düz örme giysiler, insanlara sundukları çok değişik alternatifler sayesinde, vazgeçilmezler arasına girmişlerdir. Hangimiz bütün bir kış mevsimini kazak giymeden geçirebiliriz? Mutlaka her birimizin giysi dolabında hırka, yelek, etek vb. düz örme giysiler yer almaktadır. Günün her saatinde giyilebilen bu giysiler rahatlık, şıklık ve çeşitlilik anlamında beklentilere karşılık vermektedir. Düz örme giysi sektörü de nitelikli, teknik bilgiye sahip, çalışmaya istekli, hayallerini gerçekleştirebilen elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Elinizdeki derste, düz örme giysiler arasında bulunan eteğin dikim teknikleri anlatılmaktadır. Bu ders içindeki etkinlikleri tamamlayarak siz de kendinizi düz örme giysi üretimi konusunda geliştirebileceksiniz. Bu konuyla ilgili diğer dersleri de aldıkça yetişmiş kalifiye eleman olarak sektörde kolaylıkla iş bulabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler