Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Bilgisayarda örgü deseni hazırlamak 1

Hayatımızda meydana gelen hızlı teknolojik değişim, uluslararası bütünleşme ve artan müthiş bir rekabetle karşıkarşıyayız. Bizleri, yaptığımız veya yapmak istediğimiz şeylere bir adım daha yaklaştıran işte bu rekabet ve hayatı kolaylaştırma arzusudur. Günümüzde, çizim programları sayesinde istenilen özelliklerde desenler oluşturabilmek ve bunlarla ilgili bilgi paylaşımı kolaylaştıkça ve “ben bu dünyanın bir parçasıyım bunu yapabiliyorum” diyebilen herkesin hayatını kolaylaştırır. Bu ders ile çizim komutlarını tanıyacak ve bu komutlarla farklı çizimler, farklı tasarımlar yapacaksınız. Teknoloji ve sizlerin yeteneği birleştiğinde işinizin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

maral kurs arıyorum

çorap desen tasarımı kursu

10-09-2011 02:03

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler