Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ofis ve Büro Yönetimi

Ofis ve Ofiste gerekli olan dökümanlar. F Klavye kullanımı dersleri, Dosyalama, Raporlama ve Sekterelik için gerekli diğer konular, Ofis mobilyaları ve Ofis düzeni. Ofis yönetimi için bilmeniz gereken herşey.


Sekreterler için ingilizce 2

Bu ders sayesinde, insanlar arasındaki iletişimi yalnızca yüzyüze değil aynı zamanda vücut dilinizi de kullanarak anlayabileceksiniz. Yazışmanın ve semboller kullanmanın önemini kavrayacaksınız. Yazılı belgeler, yeterli bir ofis çalışması için iletişim sisteminin ana parçalarından biridir. Bu yazılı belgeler, bir şirket veya girişimde, işi düzenli ve yeterli bir şekilde yürütebilmek için ofiste dosyalarda saklanmalıdır. Bu dersi okuduktan sonra, iş yazışması ve CVlerin üstesinden gelmek ve İngilizce belgeler hazırlamak daha kolay olacaktır. Resmi yazışmalar, iş yazışmaları ve dilekçe yazımının uymamız gereken bir takım kuralları vardır. Tüm yazışmaları belli bir düzende yazdığımızda iş hayatımızda kolayca başarılı olabiliriz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

ebru ne oluyor

ben resim diom siz yazı çıkarıyorsunuz ya anlamıyorum

29-12-2009 20:41

  Alican ebru

  Ebru kardeş böyle daha iyi bence. sayfa sayfa aramaktansa bir kez bilgisayarıma indiriyorum. temiz temiz duruyor. Sanırım ellerinde olan sadece yazılı halde var.

  29-12-2009 21:12

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır