Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ofis ve Büro Yönetimi

Ofis ve Ofiste gerekli olan dökümanlar. F Klavye kullanımı dersleri, Dosyalama, Raporlama ve Sekterelik için gerekli diğer konular, Ofis mobilyaları ve Ofis düzeni. Ofis yönetimi için bilmeniz gereken herşey.


Sekreterler için ingilizce 1

Ticari ilişkiler (İthalat ve İhracat) sürekli artmaktadır. Bizler yeni buluşların ve teknolojik gelişmelerin çok kısa bir süre içerisinde kullanılmaya başlandığı bir ortamda yaşamaktayız. Ulaşım ve iletişim sistemindeki yenilikler ile bir günde birkaç ülkeye gitmekte ve bir çok ülkeyle haberleşme bağlantısı kurmaktayız. Çalışmaların, görüşme ve haberleşmenin, yazışmanın devam edebilmesi için sekreterlerin kendi ana dili dışında bir ve birden fazla yabancı dil bilme zorunluluğu doğmaktadır. Her sekreterin sekreterlik mesleğininin temel bilgi kaynağında yabancı dil bilmenin önemli olduğunu kabul edip, kendini alanında yetiştirmesi gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki, bir çok işyeri yabancı dil konusunda yeterli donatılmış kişileri aramaktadır. Bu derste, sizlere çalışan sekreterin, telefon görüşmelerinde, gelen yabancı ziyaretçilerin karşılanmasında ve iş görüşmelerinde kendi alanları ile ilgili kullandığı teknik terimler öğretilecektir

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır