Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ofis ve Büro Yönetimi

Ofis ve Ofiste gerekli olan dökümanlar. F Klavye kullanımı dersleri, Dosyalama, Raporlama ve Sekterelik için gerekli diğer konular, Ofis mobilyaları ve Ofis düzeni. Ofis yönetimi için bilmeniz gereken herşey.


Ofis Mobilyaları

Herhangi bir büroda gerekli olan araç ve gereçlerin tespiti ve ergonomik çalışma koşullarının tasarımına ait olan pek çok bilgiyi bu derste bulabileceksiniz. Verilen örnek olaylar, uygulamada size kolaylık sunacaktır. Bilgi konuları sizin tecrübe kazanmanız için bir fırsat olacaktır. İşlem basamaklarında yer alan konular sizi uygulama yapmaya yöneltecektir. Uygulamalarınızda öğretmeniniz size rehber olacaktır. Aynı zamanda yaşantınızda birçok problemi (olayları düzenleme)çözme açısından faydalı kazanımlar elde edeceksiniz. Sizler de bu dersin sonunda, kazandığınız bilgilerinizle hizmet sektöründe yerini belirlemiş bir büro çalışanı olacaksınız. Sizlere iyi bir büro çalışanı olma yolunda yol haritasını belirlemiş yeterlikler diliyorum.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır