Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Nikah kıyafeti kalıpları

Tüm insanların yaşadıkları özel anlar vardır. Bu özel anlarda, kişilere özel olduklarını hatırlatacak giysiler ve mekânlar vardır. Hele bu özel an bir mutluluğun paylaşılması ise daha da önemli olur. Cumhuriyetin ilanı ile medeni kanundaki değişiklikler kılık-kıyafet devrimi toplumumuzdaki çağdaşlaşma yolundaki önemli gelişmelerdir. Bunlarda beraberinde nikâhların davetlilerin önünde kıyılması ile ayrı bir önem kazanmıştır. Bu özel gün için özel kıyafetler hazırlanmıştır. Bu derste bir nikâh kıyafeti çizimi ve kıyafetin üretiminde kullanılan malzemelerle ilgili hesaplamaları ve bilgileri bulacaksınız. Edindiğiniz bilgilerle, insan yaşantısındaki özel zamanlara nikâh kıyafeti model ve kalıpları hazırlayarak katkıda bulunabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

samı nıkah kıyafetımodellerı

benım oglum evlenecek nıkah ıcın tantel takım modellerı ve kalıpları ıstıyorum

22-04-2011 13:50

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler