Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Nikah Kıyafeti dikimi 2

Yaşam dediğimiz evrede doğumdan başlayarak bizler için çok değerli dönüm noktaları vardır. Bu dönüm noktaları öğrencilik yıllarımız, iş hayatımız ve evlilik. Dönüm noktalarımızı her yönüyle özel kılmak için çeşitli uğraşlarımız olacaktır. Nikâh ve düğün törenleri, bizler için özel günlerdir. Bu günlerlerde giyeceğimiz giysileri hazırlamak aldığınız eğitim çerçevesinde sizler için zevk olacaktır. Nikâh kıyafeti hazırlamak önemli günlere katkı sağlamamız açısından bizleri mutlu kılacaktır. Bu derste Nikah Kıyafeti Dikimi ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Bilgi ve güzel görüşleriniz doğrultusunda özel anların unutulmaz yapılmasına katkı sağlayacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler