Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Nikah Kıyafeti dikimi 1

Nikâh gelecek mutlu günlerin, güzel bir beraberliğin kıyafeti olması nedeniyle ayrı bir önem taşır. Nikâh kıyafeti bayanların rüyasını süsleyen, genellikle iki parçadan oluşan, çeşitli süslemelerle zenginleştirilmiş giysidir. Gelinliğe göre daha sade, zarif ve şık bir giysidir. Nikâh kıyafetinin model, kumaş, süsleme ve aksesuar seçimi günün modasına göre değişir. Giysiyi basitleştirmeyen, kişinin zarafetini bozmayan şapka, eldiven, çiçek, mücevher gibi aksesuarlar seçilerek giysi zenginleştirilir. Edindiğiniz bilgilerle insan hayatının en özel ve anlamlı olan günü için hazırlanan nikâh kıyafetinin dikimini ve süslemesini zevkli bir çalışma yaparak gerçekleştirebilirsiniz

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

pelin fantezi elbise dikimi 1

araştırma

08-06-2010 19:11

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler