Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Müşteri Memnuniyeti Anket Örnekleri

Günümüzde işletmeler müşterileri memnuniyetini ön plana almaktadırlar. Bunun için de birçok strateji, taktik ve politika geliştirmektedirler. Büyük firmalar sloganlarında ‘koşulsuz’, ‘sınırsız’ müşteri memnuniyetini vurgulamaktadırlar. Tabi ki bu sloganların kâğıt üzerinde kalmaması için bu alanda yetişmiş insanlara ihtiyaç vardır. Artık ben her işi yaparım anlayışı bitmektedir. Pazarlama alanında okuyacağınız bu dersle müşterileriler ile görüşme yapma, müşteri memnuniyetini sağlama ve satış sonrası müşteri memnuniyetini belirleme becerilerine sahip olabileceksiniz. Firmaların ayakta kalabilmesi için pazarlamanın tüm unsurlarını titiz bir biçimde uygulanması gerekir. Aksi takdirde işletmeler, acımasız bir rekabetle yaşamını sürdüren diğer işletmeler arasında yok olabilir. Şunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamamız gerekir: ‘Sürekli gelişim!’ Gelişmek zorundayız; çünkü dünya değişiyor.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler