Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Müşteri Çeşitleri

Ülkemiz; ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda olduğu kadar sanayi alanlarında da önemli gelişmelere sahne olmaktadır. Bu gelişmeler doğrultusunda nitelikli insan gücü ihtiyacının sürekli arttığı ülkemizde, mesleki ve teknik eğitim de giderek daha büyük bir önem kazanmaktadır. Değişimi önceden gören ve zorlukları henüz üstesinden gelinebilir hâlde iken göğüsleyebilen, dünya pazarlarında rekabete açık ve kaliteli ürün sunan sektör kurumu ve kuruluşları başarılı olabilmektedir. Öte yandan, ulusal ve uluslararası acımasız rekabet ortamında istihdam sektörünün talep etmiş olduğu niteliklere uygun insan kaynağı en büyük rekabet unsuru olarak görülmektedir. Sürekli değişen dünyada ve giderek artan rekabet ortamında, müşteri yaratabilmek ya da tüketici memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek için müşteri özelliklerini daha ileri düzeyde bilme ihtiyacı duyulmaktadır. Bu ders ile müşteri özellikleri ile ilgili müşterinin demografik yapısını, müşteri isteklerinin tespitini ve müşterilerle ilişkileri tanıyacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler