Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Model uygulamalı erkek gömleği kalıbı

Erkek giyiminin vazgeçilmezi olan gömlek; spor, klasik, abiye modelleri ile en çok kullanılan giyim çeşididir. Günümüzde klasik çizgisinin yanı sıra farklı zaman ve mekanlar için çok çeşitli renk, desen ve çizgilerde üretilmektedir. Cep, yaka, manşetlerinde uygulanan farklı modellerle özellik kazandırılmakta ve daha geniş kullanım alanı bulmaktadır. Ülkemizde hazır giyim sektöründe sadece gömlek üretimi yapan büyük ve markalaşmış firmalar mevcuttur. Bu derste, daha önce almış olduğunuz temel erkek gömlek kalıplarınızı kullanarak model uygulama ve seri çizimlerini, ana ve yardımcı malzeme hesaplarını öğreneceksiniz. Kazandığınız bilgi ve beceriler ile gömlek üreten firmalarda istihdam edilebileceksiniz

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

okan araştırma

yeni bilgilerden faydalanmak

14-03-2010 08:27

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler