Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pırlanta ve Kuyumculuk sanatı

Kuyumculuk öğrenmek isteyenler için kapsamlı dökümanlar, altın ve pırlanta çok değerlidir fakat özel yapım pırlanta ve takılar çok daha değerlidir. Sizlerde bu lüks sektörde yer almak isterseniz sitemizdeki resimli dersleri inceleyip kuyumculuk alanına herhangi bir kursa gitmeden adım atabilirsiniz. Pırlanta ve özel altın takılar yapımı hakkında dökümanlar


Boncuklu Elişi Takılar

Günümüzde taş ve boncuklar, el sanatlarına özgü tekniklerle işlenip son derece zevkli, modern takı ve ev aksesuarlarına dönüşerek hayatımıza tekrar girmiştir. Piyasada çok çeşitli taş ve boncuklar bulunmakta ve gün geçtikçe de bu sektör hızla gelişerek çeşitlilik artmaktadır. Çeşitli taş ve boncuklar, farklı kombinasyonlarda misinalılarla örülerek ya da dizilerek birbirinden farklı şık takılara dönüştürülebilir. Bu derste, misina kullanılarak yapılan takıları tanıyarak hangi tekniklerde üretebileceğinizi öğreneceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Güzide Takı tasarımcısıyım

Merhaba ben elişi takılar yapıyorum.Çevremden gayette övgü alıyorum. Stilimo.com gibi bir sitede satışa sunmak istiyorum.Bence yetenekli ev hanımları için çok iyi bir gelir kaynağı olur.

25-04-2012 17:15

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır