Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Matbaa ve Baskı

Bu bölümde matbaa ile ilgili terimler ve baskı işlemlerinde kullanılan makinelerin kullanımı hakkında bilgi bulabilirsiniz. Flekso özellikleri, Ofset hakkında detaylı bilgi, tifdruk baskı gibi sektöre yönelik bilgileri öğrenerek Matbba sektöründe kolayca iş bulabilirsiniz.


Flekso baskı giriş ayarları nasıl yapılır ?

Bu ders flekso baskı makinesinin baskıdan hemen önce ve baskı aşamasında giriş ayarlarının doğru yapılmasının uygulamalı olarak anlatıldığı öğretim materyalidir. Bu derste flekso baskıda kullanılan farklı malzemeleri tanıyacak ve bu malzemelerden bazılarına yapılan korona işlemini uygulamalı olarak anlayacaksınız. Flekso makinesinin çözgü ünitesinde bobinlerin nasıl takıldığını, görevlerini ve fren sistemlerini uygulamalı anlayabileceksiniz. Size bu derste bu işi yapmak için gerekli bilgiler ve uygulama faaliyetleri verilmiştir. Yaptığınız işi önemsemeniz ve ciddiye almanız sizi başarıya ulaştıracaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler