Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Makyaj kozmetikleri ve kullanma teknikleri

Makyaj, kusurların kapatılması, yüzün güzel yönlerinin ortaya çıkarılması için renklendirici kozmetiklerle yapılan uygulamalardır. Güzel ve düzgün makyaj uygulaması yapabilmek için kaliteli kozmetik ürünlerine ihtiyaç vardır. Makyaj kozmetikleri; fondötenler, pudralar, allıklar, göz makyaj ürünleri ve dudak boyalarıdır. Bu ürünlerin içerikleri, nasıl kullanıldıkları ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmanız için bu öğrenim materyalini hazırlamış bulunuyoruz. Öğrenme faaliyetlerimizin birinci kısmında fondötenleri, ikinci kısmında pudraları üçüncü kısımda allıkları, dördüncü kısmında, göz boyalarını, beşinci kısımda da dudak boyalarını ele aldık. Hazırlanan öğrenme faaliyetleri sonunda makyaj kozmetiklerinin içeriklerini ve özelliklerini öğrenerek bu ürünleri, makyaj uygulamasında doğru teknikle uygulayabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

catlaq konu ile acıklama cok az

ya bu bilgi cok az

07-01-2010 20:28

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır