Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Makyaj kozmetikleri ve Ön hazırlık

Müşterilerinize kişisel temizlik ve hijyen kurallarına uyarak sağlıklıklı, temiz bir ortam hazırlamanız ve görgü kurallarına uyan davranışlar sergileyerek en iyi hizmeti verebilmeniz amacıyla bu öğrenim materyalini hazırlamış bulunuyoruz. Öğrenme faaliyetlerimizin birinci kısmında kişisel temizlik; ikinci kısımda iş yeri hijyeni; üçüncü kısımda dezenfeksiyon ve sterilizasyon; dördüncü kısımda temizleyiciler; beşinci kısımda iş yerinin fiziki ortamını; altıncı kısımda görgü kuralları; yedinci kısımda ise müşteri kartlarını ele aldık. Hazırlanan öğrenim faaliyetleri sonunda görgü kuralları ve hijyen kurallarını öğrenecek, müşteri kartlarını doğru doldurabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır