Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Yemek ve Gıda ürünleri

Yemek Tarifleri, Yemek hazırlama teknikleri, Organik gıdalar. Beslenme ve sağlık. Yemeklerin sunulması ve servisi. Sebzeleri pişirmede dikkat edilecek konular. İçeceklerin hazırlanması ve sunulması. Salata ve Soslar. Yiyecek çeşitleri ve dondurucuda saklanması için yapılması gerekenler.


Makarna Tarifleri, Makarna pişirme yöntemleri

Daha önce sebzeler, sebze garnitürleri ve sos çeşitlerini öğrendiniz. Şimdi sizler daha önce öğrendiğiniz bu konuları da kullanarak makarnalar dünyasında harika makarnalar yapacaksınız. Farklı soslar ile çeşitli ve lezzetli makarnalar pişirebileceğiniz gibi, makarnaları kullanarak çeşit çeşit salatalarda yapabileceksiniz. Mutfaklarımızın bu mütevazi yiyeceği olan makarna ile sofralarımızı nasıl renklendireceğinizi görüp öğreneceksiniz Birbirinden farklı tat ve görünümlerde makarnalar hazırlayıp sunma becerisi kazanarak Türk ve dünya mutfağında yerinizi alacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler