Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Kadın safari takımı dikimi

Kadının çalışma hayatında önemli bir yer bulduğu günümüzde çalışan kadının giysilerin hem fonksiyonel, hem spor, hem de sağlıklı ve estetik olmasına özen göstermesi gerekmektedir. Safari takımları,giyimine özen gösteren kadınlar için bir tercih oluşturabilmektedir. Büyük cepleri bulunan uzun ceket ve kısa pantolondan oluşmakta, kadında da erkekte de aynı özellikleri taşımaktadır. İş hayatında kullanım kolaylığı ve daha hoş görünüm için uzun pantolon olarak seçilebilir. Bu derste kadın safari takımı üretim tekniklerini öğreneceksiniz. Edindiğiniz bilgiler ve kazandığınız beceriler bu konuda deneyimlerinizin artmasına neden olacaktır. Dolayısıyla kadın safari takımı özelliklerini taşıyan ve değişik model uygulamalı kadın safari takımı modelleri tasarlayarak, kesim ve üretim işlemlerini planlayabilmenize ve uygulayabilmenize olanak sağlayacaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler