Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Kadın iş gömleği kalıbı

İş hayatının birçok bölümüne giren iş giysilerinin modelleri, yapılan işin amacına uygun olarak tasarlanmakta, belirlenen model hem bayan hem de erkekler için kullanılabilmektedir. İş giysileri çalışanları çalışma ortamının olumsuz etkilerinden korurken, kişilere çalışma rahatlığı sağlar. İş önlükleri, iş tulumları, iş gömlekleri, iş elbiseleri ve bazı meslek elemanlarına özel işçi takımları, iş giysilerine örnek verilebilir. İş giysilerinin kullanıldığı çalışma ortamları daha düzenli bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda özenle çalışıldığı, işin önemsendiği ve iş disiplininin var olduğu düşüncesi yaratır. İş giysilerinin kullanımı bireye bulunduğu iş yerinin bir parçası olarak sorumluluklarını taşıma heyecanı verir. Bu derste kalıbı hazırlanan kadın iş gömleği için belirlenen model; piyasa araştırması sonucunda iş yerlerinde sıkça kullanılan, çevrede kabul görmüş olan bir iş gömleğidir. Kadın İş Gömleği dersinü başarı ile tamamladığınızda iş gömleğine ait ölçüleri, ölçüye uygun olarak föy çizim tekniği ile iş gömleği kalıbı elde etme ile ilgili tüm işlemlerini, ana-yardımcı malzeme hesaplamalarını yapabileceksiniz. Daha sonra kullanım amacına uygun bir model belirleyerek, yapacağınız küçük değişikliklerle istediğiniz bir iş gömleği modelinin kalıplarını da elde edebilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

filiz iş gömleği

Kadın iş gömleği nasıl dikilir, gösteriliyor mu, ben mi bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

11-06-2010 15:42

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler