Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Kadın gömlek kalıbı

Ülkemiz hazır giyim alanında yurt içinde ve yurt dışında önemli bir yere sahiptir. Bu özelliğinden dolayı uluslararası standartlarda üretim yapmak zorundadır. İstenilen nitelikte bir üretimin gerçekleşmesi, bu alanda yetişmiş kaliteli iş gücünü gerektirmektedir. Nitelikli iş gücünün oluşturulmasında ise meslekî ve teknik eğitimin önemli bir yer tuttuğu bilinmektedir. Model uygulama tekniği üretilecek giysinin modeline göre farklılık gösterir. Model uygulamada ne kadar pratik yaparsanız, model uygulama beceriniz o oranda artacaktır. Bu dersi adıktan sonra model uygulamalı gömlek kalıbı hazırlayarak gömlek için ana ve yardımcı malzeme hesabı yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Nurcan Kadın giyim kalıpları

Ben kadın giyimi üzerine iş yeri açmak istiyorum.Fakat bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim.Bu konuda nasıl yardım alabilirim.

25-11-2011 12:26

  üye oldum ama hiç bir istediğim konuya ulaşamıyorum yardım !!

  27-11-2011 12:48

   güler karakol bayan gömlek dikimi

   bayan kıyafetleri dikmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

   28-08-2013 11:57

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler