Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Kadın eşofman kalıbı

Tekstil sektörü birçok farklı alan ile ilişkilidir. Ülkemizde de gittikçe önemli bir istihdam alanı olmaktadır. Bu alanda planlı alınan bir eğitim ile iş bulma olanağı yüksektir. Bu derste tekstilin bir alt dalı olan iç giyim alanında uygulanan “Kadın Eşofman Kalıbı” ile ilgili bilgiler verilecektir. Derste kadın eşofmanı üstü ve altının kalıbı, şablonu ve pastal planı verilecektir. Ayrıca kadın eşofmanı pastalı üzerinden metraj alma, gramaj hesabını yapma ve yardımcı malzeme hesaplama işlemlerine değinilecektir. Derste esas alınan teknik föy ve kalıp bu alanda faaliyet gösteren firmadan alınmıştır. Örnek dikimi ile kalıp kontrol edilmiştir. Bu ders ile verilen bilgiler sektörle iş birliği içinde hazırlanmıştır. Alacağınız bu ders eğitimi ile kadın eşofmanı kalıbı çizimi becerisi geliştirerek sektörde bu alanda faaliyet gösteren firmalarda rahatlıkla görev alabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

sena gürsoy hazır eşofman kalıbı

ben eşofman altı dikmek istiyorum ama kalıp bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

14-12-2010 21:32

  nefise akyalçın eşofman kalıpları

  Ben erkek bayan eşofman kalıpları isiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

  10-01-2011 10:06

   perihan eşofman

   ben eşofman altı ve bayan bluzları dikmek istiyorum

   11-06-2012 09:45

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler