Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Kot pantolon kalıpları, 12-16 yaş

Jean giysiler sürekli değişen modadan etkilenmeden uzun süre demode olmadan kullanılabilirler. Günlük hayatta hareket ve kullanım kolaylığı sağlayan jean pantolon giyme isteği yaş ve cinsiyet farkı olmaksızın gittikçe artış göstermektedir. Jean pantolon bir moda olarak görülmektedir ve gelişen moda trendinde artık çok farklı işlem yapılmaktadır. Jean pantolonlar yalnızca spor giysi olarak farklı model ve kesimleriyle; farklı kumaş özellikleri ve göz alıcı nakışlarıyla günün her saatinde kullanılabilir giysi türü hâline gelmiştir. Ülkemizde gelişen sanayinin yanında yer alan hazır giyim alanı ihracatta çok büyük öneme sahiptir. Hazır giyim üretiminin uluslararası standartlarda olması için, hazır giyimin temelini kapsayan kalıp bilgisinin çağın gereğine uygun olması gerekmektedir. Bu dersle 12-16 yaş erkek jean pantolon kalıbı hazırlık işlemlerini tamamlayıp şablon çizimi yapabileceksiniz. Seri çizimlerini yaparak pastal resmi hazırlayabileceksiniz. Jean pantolon için kumaş özelliklerini belirleyecek kumaş ve malzeme hesabı yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

selma giyim kalıpları

elişlerine bayılıyorumher çeşidi ilgimi çekiyor şuanda giyim kalıplarını görmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

24-04-2010 01:29

  veysel mont pantlon kalıpları

  mont pantlon kalıpları

  12-12-2010 17:45

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler