Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Çiçek ve Bahçe

Çiçek yetiştirmek ve Bahçe bitkileri hakkında her türlü bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz. Siz de çiçekleri seviyorsanız her türlü çiçek hakkında detaylı bilgileri PDF şeklinde indirin ve internete muhtaç olmadan uzun uzun okuyun.


İç mekan çiçekleri ve bitkileri

Günümüz koşullarında süs bitkileri, meyve ve sebze kadar önem taşımaktadır. İnsanlar yoğun çalışmanın etkisiyle kendilerine rahatlatıcı ortamlar yaratmaya çalışmaktadır. Bu ortamı sağlamak amacıyla da iç mekân bitkilerinden yararlanmakta ve bu bitkilerin üretimine ağırlık verilmektedir. Buna bağlı olarak çiçek yetiştiriciliği çok kârlı ve önemli bir tarım kolu olmuştur. Ülkemizde de çiçek kültürü oluşmaya başlamış, karlı bir tarım kolunu oluşturmuştur. Fakat daha yeni olan bu konuda eksiklerimiz mevcuttur. Bu eksikliklerin giderilmesinin ilk şartı, teknik bilgiye sahip elemanların yetiştirilmesidir. Siz bu dersi başarıyla tamamladığınızda, iç mekân bitkilerin genel özelliklerini bilerek, yetiştiricilik konusunda ilk adımı atmış olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler