Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Hotel Ofis işlemleri

Hızla gelişen turizm sektöründe konukların otel işletmesinden memnun ayrılması öncelikle kat hizmetleri bölümünün başarılı çalışmasına bağlıdır. Temiz, çekici, hijyenik bir ortam ve misafirin evini aratmayacak huzurun sağlanması kat hizmetleri bölümünün personeliyle, ekipmanıyla tam ve sağlıklı işleyişiyle mümkündür. Alacağınız bu ders ile kat hizmetleri departmanında ofis işlemlerini yapabilme bilgi ve becerisi kazanabileceksiniz. Çalışma hayatınızda oldukça önemli bir yer tutacak olan ofis işlemleri ile ilgili en önemli hususlarda pratik olabilme yeteneğinizi geliştirebileceksiniz. Ekipmanların günlük bakımı, kat arabası düzenleme, kat ofisi düzenleme, form ve çizelgeleri düzenleme tekniğini öğreneceksiniz. Ülkemizde son yıllarda önemli ölçüde yol kat eden turizm sektörünün işini bilerek ve severek yapan insanlara daima ihtiyacı vardır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır