Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Fermuar Dikimi

Sanayileşmekte olan ülkemizde büyük önem taşıyan tekstil endüstrisi, kalkınma hızımızın artmasında önemli bir itici güçtür. Hazır giyim sanayinin gelişmesi, makineleşmenin artması daha seri ve kaliteli üretimi gerçekleştirmiştir. Bu gelişmeler doğrultusunda nitelikli insan gücü ihtiyacını karşılayabilmek için bilimsel ve teknolojik metotları bilen, yorumlayan, kullanan, geliştiren ve alanındaki yeniliklere uyum sağlayan, üretken teknik insan gücünün yetiştirilmesi gerekmekte ve bu konuda mesleki teknik öğretim kurumlarına büyük görev düşmektedir. Bu ders fermuar dikim teknik çalışmalarını içermektedir. Bu teknikler giysi kumaş ve model özelliğini dikkate alarak kullanıldığında istenilen mükemmel sonuca götürür.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

pantolon fermuarının nasıl takıldığını görmek istiyorum

16-02-2010 17:14

  orgukolik ee hani nerdefermuar dikimi

  eee

   

  12-09-2011 23:43

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler