Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ofis ve Büro Yönetimi

Ofis ve Ofiste gerekli olan dökümanlar. F Klavye kullanımı dersleri, Dosyalama, Raporlama ve Sekterelik için gerekli diğer konular, Ofis mobilyaları ve Ofis düzeni. Ofis yönetimi için bilmeniz gereken herşey.


F Klavye - ders 2

Bilgisayarlar hayatımıza girdikten sonra yazı yazmak, yazıya istediğimiz şekli vermek çok daha kolay ve keyifli hale gelmiştir. Bilgisayar klavyesindeki tuşların çeşitliliği, yazıdaki hataların anında düzeltilebilmesini sağlamış, daha seri ve keyifli yazılar yazmak mümkün olmuş, kurallara uygun yazı yazmak artık çok daha kolaydır olmuştur.. Bu derste size çeşitli tuşların kullanılması ve kolaylıkları anlatılmaktadır. Sizler, çağdaş yaşamın ve teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurmalısınız. Teknolojiyi takip etmek verimliliğinizi artıracaktır. Yazım tekniklerini uygulayarak gerek günlük yaşamınızda gerekse iş yaşamınızda yazışmalarınızı pratik ve doğru yapabileceksiniz. Unutmayın yazılan yazı kişinin aynasıdır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır