Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Sweat shirt kalıbı

İnsan hayatındaki vazgeçilmez ihtiyaçlardan birisi de giyinmektir. Spor giyim, günlük hayatta kişiye verdiği rahatlık ve kullanım kolaylığı sebebiyle genç yaşlı her yaş grubunun tercih ettiği bir giyim tarzıdır. Özellikle son yıllarda yuvarlak örme sanayindeki kumaş çeşitlilikleri bu alanda farklı giysi türlerinin de üretilmesine imkân sağlamıştır. Spor giyim tarzında farklı ihtiyaçları karşılayan giysiler üretilmektedir. Spor giysilerden biri olan sweat shirt’de özellikle kış ve bahar aylarında tercih edilen bir giysi türüdür. Sweat shirt, birçok spor giyim firmasının kreasyonlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Her sezonda çok farklı sweat shirt modelleri mağaza vitrinlerini süslemektedir. Bu giysi türündeki çeşitlilik sezonda tüketicileri kendine çekmektedir. Bu ders ile kalıp hazırlama konusundaki becerinizi geliştirerek hazır giyim işletmelerindeki üretim sürecini tanıma imkânı bulabileceksiniz. Sweat shirt kalıbı hazırlamayı öğrenerek farklı modellerde sweat-shirt kalıpları hazırlayabilirsiniz. Kendiniz için hayal ettiğiniz modelleri kalıba dönüştürme imkânına kavuşabilirsiniz. Böylece yaptığınız işin ne derece zevkli bir iş olduğunun farkına varacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler