Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek safari pantolon kalıbı

İnsanların giyim tarzları kişiliklerini yansıtır. Sosyal çevreleri ve iş hayatları da bu konuda etken olmakla beraber, giyinme zevki özünde kişiseldir. Safari giysi kimi insan için bir iş giysisi olurken, (spor muhabiri, kameraman, turist rehberi, antropolog, vb.) kimi insan için ise tatil giysisidir. Kentsel yaşamın insanı doğadan soyutlamasına rağmen, doğayla iç içe olmak arzusunda olan insanoğlu bunu giyimine; renk, model ve rahatlık olarak yansıtmıştır. Safari pantolonlarda çoğunlukla asker yeşili dediğimiz hakî renk ve toprak rengi tonları tercih edilir. Kullanım amaçları doğrultusunda tabiat koşullarına uyum sağlaması açısından ütü gerektirmeyen, yıpranmaya dayanıklı kumaşlar tercih edilmektedir. Haraket rahatlığı sağlayan bol kesimli, bol cepli modeller uygulanır. Bu da rahatlık ve fonksiyonellik sağlaması açısından önemlidir. Elinizdeki bu moddül ile erkek safari pantolon model uygulama, şablon hazırlama, seri çizimi yapma, pastal resmi hazırlama işlemleri ile kullanılan yardımcı malzemeler ve yardımcı malzeme hesaplama işlemlerini öğreneceksiniz. Kazandığınız bu deneyimleri farklı modellere yansıtabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler