Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek mont dikimi 2

Mont; önü düğmeli ya da fermuarlı, raglan ya da takma kollu, kol ağzı büzgülü, düz, tokalı veya manşetli olabilen, çeşitli yaka formlarında, robalı veya düz olarak hazırlanabilen erkek giysilerindendir. Spor giyim ürünleri sınıfına giren mont üretiminde; dokuma kumaşlar, örme kumaşlar ve diğer yüzeyler (örneğin: deri gibi) kullanılmaktadır. Erkek Mont Üretimi dersinü başarı ile tamamladığınızda erkek montu kesimi ve dikim işlemlerini öğrenerek, son ütü ve son kontrol işlemlerini yapabileceksiniz. Bu derste verilen örnek mont üretimi yardımı ile çok farklı modellerde mont üretimi yapma şansına sahip olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

yüksel alp dikiş öğrenmek istiyorum

dikim bilgimi genişletmek istiyorum

08-11-2011 20:46

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler