Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek iş önlüğü kalıbı

Sanayinin gelişmesiyle, çalışan elemanların çalışırken kullanacakları koruyucu iş elbisesine ihtiyaç duyulmuştur. İş önlüğü: fonksiyonu, kesim ve işçilik tekniği açısından özel olarak belli meslek gruplarına has gereksinimlerine ve çalışma esnasında korunma amacına cevap verecek şekilde hazırlanan giysilerdir. İş önlüğü çalışan elemanın daha temiz ve düzenli olmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Her alanda kullanılan iş önlüğü modele göre değişiklik göstermektedir. İş önlüğü üreten hazır giyim işletmelerini de görmek mümkündür. Bu dersle erkek iş önlüğü model analiz işlemlerini, kalıp çizimini, açma işlemlerini, ve şablonlarını hazırlamayı, erkek önlüğünde kullanılan ana ve yardımcı malzemeleri ve malzeme hesabı yapma işlemlerini öğreneceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler