Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek gömleği dikimi 3

Hazır giyim sektörü ülkemiz ihracatında önemli bir yere sahiptir. Ülkemizde faaliyet gösteren birçok hazır giyim atölyesi ve fabrikası vardır. Bu atölye ve fabrikalarda, tişörtten eşofmana, etekten pantolona ve gömlekten cekete pek çok değişik ürün üretilmektedir. Bu derste erkek gömleği üretiminin I. Aşaması anlatılmaktadır. Dersin amacı, erkek gömleği parçalarının hazırlanarak monte edilme becerilerini kazanmanızdır. Günümüzde gömlek erkeklerin vazgeçemediği bir giysi türüdür. Özellikle çalışan erkeklerin gömleği tercih etme nedenleri resmiyeti ifade etmesi günlük giyimde de spor modellerin kulanım kolaylığı sağlamasıdır. Bu dersi başarı ile tamamladığınızda erkek gömleği üretimi yeterliğine sahip olacaksınız. Bu sayede erkek gömleği üreten herhangi bir atölye veya fabrikada çalışma imkanı bulabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler