Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Eşofman kalıbı

Modanın bir yaşam felsefesi haline geldiği günümüzde, erkek giyimi de oldukça önem kazanmıştır. Erkek eşofmanı da rahatlığı, şıklığı ve kullanım kolaylığı açısından erkek modasının vazgeçilmez bir parçası olarak günlük hayatta yerini almıştır. Erkek eşofman kalıbı dersinde, erkek eşofmanı model föyünü yorumlayıp, ölçü toblosundaki ölçüleri kullanarak erkek eşofmanı kalıbını hazırlayabilecek ve şablon çizimini yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra erkek eşofmanı pastal planını hazırlayabilecek ana ve yardımcı malzeme hesaplamalarını yapabileceksiniz. Bu dersi, sizden istenen kalite standartlarında tamamladığınızda nitelikli insan gücü haline ulaşıp bu sektörde yerinizi alabileceksiniz

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler