Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek eşofman dikimi

Erkek eşofmanı çok kullanılan giysi türlerinden biridir. Daha çok yolculuklarda, spor yaparken ve rahatlığı açısından evde kullanımı tercih edilmektedir. Değişik kumaşlardan yapılan çeşitleri ve değişik modelleri bulunmaktadır. Genellikle, vücut hareketlerine uyum sağlayabilen elastik, örme veya microfibre kumaşlardan üretilir. Bu derste, örme kumaştan üretilen bir model ile ilgili bilgiler bulacaksınız. Erkek eşofman üretiminde öğreneceğiniz bilgiler, kullanacağınız yöntemler sektörle bire bir olması açısından önemlidir. Bu ders ile edineceğiniz bilgi ve beceriler sayesinde, eşofman üretimi yapan firmalarda iş bulma imkânına sahip olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler