Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Ceket kalıbı 1

Erkek giyiminde, ceket vazgeçilmez bir giysi parçasıdır. Ceketin beden üzerinde duruşu çok önemlidir. Ceketin vücut üzerinde düzgün durması için kalıpçının insan vücudunu iyi tanıyıp kalıbı buna göre çıkarması gerekir. Bu nedenle erkek giyimi içinde erkek ceketinin yeri inkâr edilemez bir unsur olduğu düşünüldüğünde temel erkek ceketi çizimini her modelistin çizebilmesi gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bu derste erkek ceketi kalıbı çıkarmada erkek ceketi çizimi için gerekli ölçüleri, erkek ceketi için ölçü alma işlemlerini, temel erkek ceket kalıbı çizim işlemlerini, temel kol çizimi için ölçü alma işlemlerini, temel erkek ceket kolu çizim işlemlerini öğreneceksiniz. Edindiğiniz bilgiler ve kazandığınız beceriler bu konuda deneyimlerinizin artmasına neden olacaktır. Ders sonunda sizin, bu konularda deneyiminizin artmasıyla kendinize olan güveniniz artacak ve yaratıcılığınızın gelişmesine olanak sağlayacaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

ufuk ceket kalıbı

ceket kalıbı nasıl cıkartılır cizim ve ölçüleri ile verebilirseniz çok güzel olur.iyi çalışmalr

24-10-2011 10:06

  sivgi ceket

  ceket kalınızı istiyorum

  11-05-2012 23:24

   onder ceket kalibi cizimi

   erkek ceket kalibi olcu alimi nasil yapilir

   06-09-2013 12:43

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler