Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Bermuda şort kalıbı

Hazır giyim sektörü, gelişmekte olan ülkelerin sanayileşmesinde önemli bir yere sahiptir. Sektör gelişmiş ülkelerde sanayileşme sürecinin başarı ile uygulanmasında da olumlu rol oynamıştır. Ülkemizde hazır giyim sektörü birçok kişiye iş imkânı yaratmaktadır. Kalifiye insan gücüne ihtiyaç duyan ülkemizin mesleğini tanıyan bilgi ve becerisini hep daha ileri taşımak isteyen elemanlara ihtiyacı vardır. Seçmiş olduğumuz bu ders ile sektörde önemli biryere sahip erkek giyim modalistliği dalında, erkek bermuda kalıbını hazırlama, ana ve yardımcı malzeme hesabı yapabilme becerisini kazanacaksınız. Kazandığınız bilgi ve becerilerinizi geliştirerek erkek giyim sektöründe uzmanlık seviyesine ulaşabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler