Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Emlak paket program kurulumu

Günümüzün hızla değişen ortamında, ihtiyaç duyulan bilgiye güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmek büyük önem taşımaktadır. Emlak ofislerinde yüzlerce ürün bulunabilmektedir. Portföydeki emlak çeşitlerini takip edebilmek için bilgisayar sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Portföye giren ve çıkan emlaklerin bilgisayar sistemine tek tek tanıtılması gerekir. Bu tanıtımlarda emlak ile ilgili detay bilgiler de girildiği için emlakler istenilen özelliklerde aranabilmektedir. Portföyde kayıtlı emlakler zaman içerisinde değişik işlemlere tabi tutulmaktadır; kiraya verilmekte, kontrat yapılmakta ya da satılmaktadır. Portföyde kayıtlı bulunan emlakler bu sistemle en ince detayına kadar, bütün özellikleri ile fazla insan gücüne gerek kalmadan, tamamen sistem sayesinde takip edilebilmektedir. İstenen raporlama ve sorgulamalar en kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir, Uygulamada çeşitli emlak takip programları bulunmaktadır. Bu dersimüzde Plan- etpro emlak programının kurulumunu ve kullanım özelliklerini öğreneceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

CRAZY EMLAK

MERHABALAR... EMLAKÇILIK HAKKINDA NASIL BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRİM İYİ CALIŞMALAR..

25-04-2013 11:16

  süleyman terlemez sym

  teşekkür ederim.

  05-08-2013 11:24

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler