Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


El ve Ayak Bakımı, cilt bakımı

Gün boyu bizi taşıyan ayaklarımızın, ellerimizin ve tırnakarımızın sağlıklı, bakımlı ve güzel görünmesini isteriz. Bu modülü hazırlama amacımız sizlere, el ayak bakımında kullanılan kozmetikleri tanıtmak. bu kozmetiklerin kullanım amaçlarını ve uygulama yöntemlerini sizlere kavratmaktır. Güzel ve bakımlı eller yalnızca kişinin kendini iyi hissetmesini sağlamakla kalmayıp, başkalarınında o kişiye karşı sempati duymasını sağlar. Öğrenme faaliyetlerimizin birinci kısmında, tırnak ve tırnak çevresine uygulanan kozmetikler, ikinci kısımda el kremleri ve losyonları, üçüncü kısımda da ayağa uygulanan kozmetik konularını ele aldık. Hazırlanan öğrenim faaliyetleri sonunda, el ve ayak bakımı ile ilgili temel bilgileri alıp, uygulama yöntemlerini kişisel bakımınızda kullanabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır