Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Medikal Cihaz bakımı ve Kullanımı

Bu bölümde medikal cihazların bakımı ve medical cihazlarda kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken konular verilecektir. Sizde sağlık sektöründe çalışıyorsanız özellikle elektronik medikal cihazların kullanımı için ihtiyacınız olan bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Ekg yazıcıları bakımı

Unutmayın ki bu dersler, size anlatılan konular hakkında daha çok rehber ve yol gösterici olarak hazırlanmıştır. Esas bilgi, araştırma ve onu harekete geçiren merakla elde edilir. EKG cihazlarında kullanılan yazıcılar, farklı marka ve modellere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Biz burada size, kullanılan yazıcı çeşitleri hakkında genel bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler ışığında farklı cihazlardaki yazıcıların kullanımı hakkındaki yorumları yapmak size kalacak. Eminiz ki bir teknisyen olarak siz bu yorumları yapabileceksiniz. EKG cihazlarının bakımı konusunda da genellikle size rehber olacak esas, servis el kitabı ve kullanıcı kılavuzlarıdır. Fakat temelde bütün bakım uygulamalarının ana gerekleri hakkında bilgileri de bu derste bulabilirsiniz. Yukarıda da dediğimiz gibi esas olan çeşitli cihazlar hakkında daha çok araştırma yapmak ve uygulama alanlarında bulunmaktır. Bu, size cihazlar hakkında daha fazla bilgi ve beceri kazandıracaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır