Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Kışlık Yelek dikimi, Yelek modelleri

Teknoloji hızla gelişmekte ve teknolojinin bu baş döndürücü hızına erişmek insanları her geçen gün daha fazla zorlamaktadır. Eski zamanlarda insanların bu tür kaygıları yokken giyinme ihtiyaçları el emeği göz nuru tekniklerle karşılanmaktaydı. Günümüzde artan nüfusla birlikte; daha fazla talep, daha fazla çeşitlilik, daha ucuz maliyet gibi kriterler teknolojik makinelerle üretim yapılmasını kaçınılmaz kıldı. Bununla beraber günümüz insanı eski giyinme alışkanlıklarını da terk etti. Artık kendini daha mutlu ve rahat hissettiği giysileri giymeyi tercih etmeye başladı. İşte bu yüzden de düz örme giysiler rahatlığı, esnekliği ve sınırsız renk ve model alternatifleri ile tercih edilen giyim materyalleri hâline geldi. Bu teknoloji çağında tek düze bilgiye sahip olmayan nitelikli insanlar işverenler tarafından tercih edilir oldu. Her türlü gelişmeye ve yeniliğe açık, çalışkan, teknik donanıma sahip, özellikli elemanlar düz örme giysi üretimi alanında kolaylıkla iş bulmaya başladı. Elinizdeki derste düz örme giysiler arasında önemli bir yere sahip olan yelek dikim teknikleri anlatılmaktadır. Bu dersle, siz de kendinizi geliştirip sektöre uygun kalifiye eleman olarak yetişecek, kolaylıkla iş bulabilecek ve ülke ekonomisine katkıda bulunabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

dimayburomakinalari.com yelek dikimi

kolay yelek dikimi gösterebilirmisiniz

14-09-2010 12:07

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler