Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Düz Örme Bere Dikmek

Giyim sektörü de diğer birçok sektör gibi bu değişime en hızlı ayak uyduran ve gelişmelere yön verebilen bir yaklaşım içerisindedir. Geleneksel düz örme giysi üretimimiz artık hızlı bir şekilde yerini, her gün gelişen ve ilerleyen teknolojik gelişmelere bırakmaktadır. Bu teknolojik gelişmeler sonucunda daha az iş gücü ile daha verimli üretim yapabilme amacı güdülmektedir. Kullanılan iş gücü için düz örme giysi sektöründe yeterli ve dalında uzman elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Amacımız bu yolda kendine hedef çizen tüm öğrencilerimize rehberlik edebilmektir. Elinizdeki bu, düz örme pelerin dersi ile birlikte sadece üretim aşamaları gösterilmiş olmayıp aynı zamanda hedeflenen çizgi doğrultusunda bir eğitim anlayışı da sergilenmektedir. Yapılan tüm çalışmalar öğrencilerimizin sektörde kendilerine yer edinebilmelerine rehberlik etmek içindir.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler