Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Düz Örme Hırka Kalıpları

Giyim sektörü; çağın gereklerine uygun donanım kurmak, nitelikli eleman istihdam etmek ve ihracat olanaklarını artırmak gibi çalışmalar yaparak çağa ayak uydurmak zorundadır. Yaratıcılık, kalite, verimlilik, ucuz maliyet gibi konularda da mümkün olan bütün imkânları seferber etmek sektörün gelişimi için zorunludur. Triko giysileri günümüz insanının giyim ihtiyaçlarını karşılamada oldukça önemli bir yere sahiptir. Gün boyu koşuşturan modern insan; triko giysileri rahatlığı, sınırsız model özellikleri, her mevsime uygun seçenekleri nedeniyle tercih etmektedir. Her yaşta ve sosyal konumdaki insanın giysi listesinin başında gelen triko giysiler; sağladığı rahatlık, esneklik gibi özelliklerinden dolayı vazgeçilmezler arasındadır. Hayal gücü gelişmiş, düşündüğünü uygulayabilen, teknik bilgi donanımı yeterli düzeydeki elemanlar sayesinde sektöre taze kan sağlanması mümkün olacaktır. Bu ders sayesinde, sektöre uygun kalifiye eleman olarak yetişerek, kolaylıkla iş bulabilecek ve modanın o büyülü, renkli dünyasına girebileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler