Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Drapaj tekniği ile gelinlik dikimi 2

Evlilik her toplumda önem ve değer verilen bir olgudur. Her genç kız evlendiği gün eşsiz ve benzersiz, sadece kendisine uyan bir gelinlik giymek ister. Tüm bu beklentileri drapaj tekniği ile hazırlayacağınız gelinlikle karşılayabilirsiniz. Bu teknikle sadece o geline uygun modeli seçebilecek ve tam ölçülerinde bir gelinlik dikebileceksiniz. Hazırladığınız gelinliği tasarladığınız desenlere göre süsleyerek tamamen benzersiz bir çalışma yapabileceksiniz. “Drapaj İle Gelinlik Dikimi I” dersinde drapaj tekniği ile gelinlik kalıbı hazırlamayı ve kesim işlemlerini öğrendiniz. Bu derste ise gelinliği prova yapma ve dikim işlemlerini öğreneceksiniz. Dersi tamamladığınızda modaevleri için nitelikli ve aranan bir eleman olacaksınız. Tecrübeleriniz arttırarak ilerde kendi modaevinizi açma imkanınız da olacaktır

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

berrin hancı elbise

elbise tasarımm

04-05-2011 18:48

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler