Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Deri Etek Dikimi 2

Deri konfeksiyon sektörü hemen bütün üretim aşamalarında el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bir sektördür. Ayrıca deri konfeksiyonun ana hammaddesini oluşturan deri standart ve her zaman ihtiyaçlara uygun olarak hazır bulunmadığından, hammaddenin talepler doğrultusunda hazırlanması da deri konfeksiyonda önemli bir üretim aşaması olmaktadır. Deri konfeksiyon sektöründe üretimde kullanılan teçhizatın yeniliği ve kalitesi ürünün kalitesini ve genel olarak verimliliği etkilediğinden, üretim teknolojisinde meydana gelen değişiklikleri yakından takip edilmelidir. Türk deri konfeksiyon sektöründe kullanılan teknoloji rakip ülkelerin birçoğuna göre ileri durumdadır. Deri Düz Dar Etek Dikimi I dersinde deri etek dikiminde uygulanan teknik çalışmaları ve bunlarla ilgili teorik bilgileri aldınız. Deri Düz Dar Etek Dikimi II dersinde ise eteğinizin ana ve yardımcı malzemelerinin kesimi, dikimi ile son ütü-son kontrol işlemlerini bulacaksınız. Tüm önerileri de dikkate alarak çalıştığınızda kaliteli bir ürün elde ederek, üretim yapmanın zevkine varacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

salih kalip

kalibi göster

05-02-2010 01:40

  webmaster pdf

  yukarıdaki PDF veya gösterme linkine basmanız yeterli !

  smiley

  link görünmüyor mu ?

  05-02-2010 10:39

   ismailk kllc

   Deri etek

   25-12-2012 16:39

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler