Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


2-6 Yaş çocuk pantolon dikimi

Günümüzde, çocuk giyimi de büyüklerin giyimi gibi bu endüstrinin içinde yerini almıştır. 2-6 yaş gelişimi açısından giyim oldukça önemlidir. Seçilen çocuk giysisi onların kişilik gelişimini etkilemektedir. Severek, isteyerek giyecekleri giysiyi hazırlamakta onları mutlu etmiş ve ekndine güvenen, gitimine özen gösteren bakımlı bir nesil yetiştirmiş oluruz. Çocuk giyim çeşitlerinden biri de pantolondur. Pantolon; belden başlayan ve paçaları ayak bileklerine kadar inen kadın, erkek-çocuk giyim çeşididir. Pantolonun farklı model özelliği olan çeşitleri vardır. Ancak bu derste 2-6 yaş pantolonu dikimi ile ilgili bilgiler bulacaksınız. 2-6 Yaş Pantolonu Dikimi Dersi ile ana ve yardımcı malzeme kesimi, dikim planı hazırlama, dikim öncesi hazırlık işlemleri, ara ütü, montaj, son ütü ve son kontrol işlemleri ile ilgili bilgi ve beceriye sahip olacaksınız

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler